Uddeholm Denmark investuje do PVD povlakování více Aktualizované obchodní podmínky více
News archive

O nás

Uddeholm je špičkový světový výrobce nástrojové oceli s velkým technickým know-how a rozsáhlou servisní nabídkou.

Firma Uddeholm Tooling AB byla založena ve Švédsku před více než 300 lety a v současnosti je pojem švédská ocel synonymem kvality a spolehlivosti.

V roce 1991 došlo k sloučení švédského Uddeholmu s rakouskou skupinou Böhler a k vytvoření koncernu Böhler Uddeholm. Tím vznikl světově největší výrobce nástrojové oceli s hustou odbytovou sítí specializovanou na ušlechtilou ocel. Od roku 2007 je koncern součástí koncernu VOESTALPINE AG.

V České republice je koncern zastoupen prodejní společností Böhler uddeholm CZ s.r.o., jejíž divize Uddeholm Vám může nabídnout široký sortiment této špičkové oceli.

Podrobnější informace o nabízených produktech.

Společnost Böhler Uddeholm CZ s.r.o. Vám může dále nabídnout i vysoce kvalitní rakouské oceli značky Böhler (nástrojové, rychlořezné a speciální oceli, pásové oceli a nožové pásky), přídavné materiály pro svařování, navařování a pájení značek Böhler, T-PUT, Soudokay a UTP. Nově nabízíme moderní technologie kalení a popouštění ve vakuu (Rübig, IVA), technologie hlubokého chlazení, plynové a mikropulsní plasmové nitridace (Rübig) a jsme rovněž schopni zajistit další technologie tepelného zpracování jako např. indukční kalení.

 Vlajka Uddeholm